Debiut Shinsuke Nakamury na BackLash 2017?, Występy The Hardy Boyz na scenie niezależnej, Push dla Jeffa Hardy’ego?

» W ciągu ostatnich trzech tygodni były WWE NXT Champion Shinsuke Nakamura współpracował z Dolphem Zigglerem w dark matchach przez co pojawiło się sporo spekulacji dotyczących potencjalnego przeciwnika dla Nakamury podczas WWE PPV BackLash, która odbędzie się 21 maja. Rywalem byłego mistrza NXT będzie Dolph Ziggler.
Co sądzicie na temat debiutu Shinsuke Nakamury podczas gali PPV w głównym rosterze? Czy przyciągnie fanów zgromadzonych w Chicago?

» WWE RAW Tag Team Champions The Hardy Boyz nie wezmą udziału w nadchodzących live eventach WWE, ponieważ panowie pojawią się w Metuchen oraz Filadelfii i wezmą udział w nadchodzących eventach House of Hardcore. W piątek Matt zmierzy się z Tommym Dreamerem, a dzień później The Hardy Boyz zmierzą się z Tommym oraz Bullym Ray’em.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE prowadzą rozmowy z Impact Wrestling w sprawie uzyskania pełnego dostępu do gimmicku Matta Hardy’ego ‚Broken’ dzięki czemu zarówno Matt jak i Jeff będą mogli występować w solowych pojedynkach. Według Sportskeeda kilka miesięcy temu pojawiły się ogromne plany związane z osobą Jeffa Hardy’ego jednak w wyniku problemów związanych z gimmickiem jego brata wszystko zostało zmienione. Jednak jeśli federacji uda się wykupić prawa do gimmicku, to Jeff zajmie się promocją młodych zawodników występujących na RAW.