Debiut Robbiego E na live evencie NXT, Wielki banner AEW Double or Nothing w Las Vegas, Jak wyglądają relacje na linii Allie-Impact Wrestling?

» WWE długo nie zwlekało z debiutem Robbiego E, jeśli chodzi o live eventy NXT, bowiem ten pojawił się już na wczorajszym w Sanford. Co ciekawe, Robbie E, a właściwie Robert Strauss wystąpił nie jako zawodnik, a jako manager Saurava Gurjara & Rinku Singa. W walce wieczoru, Velveeten Dream pokonał Matta Riddle’a broniąc zarazem swój tytuł NXT North American Championship.

» Cody Rhodes, Chris Jericho i inni zawodnicy All Elite Wrestling pochwalili się w mediach społecznościowych wielkim bannerem promującym galę Double or Nothing. Ma on wysokość ponad 12 metrów i wisi na jednej ze ścian hotelu MGM Grand. Trzeba przyznać, że robi wrażenie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s official.. @allelitewrestling is MONSTROUS! Not a bad place to be… 40 feet tall on the side of the @mgmgrand! #DoubleOrNothing

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że Allie podpisała kontrakt z AEW, jednak nie było wiadome co dalej z jej karierą w Impact Wrestling. Dziś wiemy już, że wraz z nowym rokiem kontrakt Allie z Impact Wrestling skończył się i nie został przedłużony. Ostatnie występy były na luźnym porozumieniu i jej ostatni występ zobaczymy w dzisiejszym odcinku. Na ten moment nie wiadomo, czy Allie weźmie udział w kolejnych tapingach Impact, aby zakończyć swój storyline.

Nie ma zatem mowy o większej współpracy AEW z Impact Wrestling, tak jak niektórzy spekulowali.