Debiut Colta Cabany na SmackDown Live, Triple H o kontuzji Tegan Nox, Jushin Liger na TakeOver w Brooklynie

» Dokładnie dziesięć lat temu miał miejsce debiut Colta Cabany na SmackDown Live. W tym okresie mogliśmy go obserwować pod ring namem „Scotty Goldman”. Kilka osobowości wspomniało o tym wydarzeniu za pośrednictwem Twittera:

» Jakiś czas temu Tegan Nox doznała poważnego urazu, który po raz kolejny wykluczy ją z występów na ringu. WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się o tej bolesnej sytuacji:

”Ona jest dla mnie wielką historią. W zeszłym roku chcieliśmy, aby wystąpiła w turnieju Mae Young Classic, ale z powodu kontuzji ACL nie mogła tego zrobić. Przez kontuzję straciła prawie rok na rehabilitację, ale potwierdziła, że jest w dobrej dyspozycji i czuje się bardzo dobrze. Wrestlerka została oczyszczona, co oznacza iż jest w stu procentach gotowa do powrotu. Niestety w trakcie tapingu Mae Young Classic zdarzyło się coś, co zraniło moje serce”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy konfrontację z udziałem Tylera Breeze’a oraz Jushina Thunder Ligera na TakeOver w Brooklynie. Taki pojedynek miał miejsce w 2015 roku i zakończył się po wyprowadzeniu Liger Bomb przez wrestlera z Japonii.