Debiut Balor Club na ER? Plany dotyczące AJ Stylesa, Nowy ring name wrestlera NXT, Wielki dark match w NXT, Debiut Nikki Storm

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że podczas gali Extreme Rules w pojedynek o WWE World Heavyweight Championship wmieszają się Anderson i Gallows a także zadebiutuje były mistrz NXT Finn Balor i wspólnie z wymienionymi wrestlerami utworzą”Balor Club” i sprzeciwią się AJ Stylesowi.

» CMLL La Sombra, który ostatnio występował jako Manny Andrade zmienił swój ring name na Andrade Cien Almas i jest to oficjalna marka WWE podobnie jak to miało miejsce z Finnem Balorem. Były IWGP Intercontinental Champion wystąpił w dark matchu podczas najnowszego odcinka NXT, a jego rywalem był Tito Sabatelli.

» Podczas nagrywania tapingów WWE NXT w Fulla Sail University zarówno NXT Champion Samoa Joe jak i Finn Balor wystąpili w dark matchu jako tag team, a ich rywalami byli Tye Dillinger i Shinsuke Nakamura.

» Nikki Storm, wrestlerka rodem ze Szkocji zadebiutowała w dark matchu po zakończeniu nagrywania tapingów NXT, lecz musiała uznać wyższość Adrienne Reese(Athena). Wkrótce zadebiutuje w NXT.