Dean Ambrose przeszkodzi Rollinsowi na Crown Jewel?, Koszulki Hulka Hogana dostępne w sklepie WWE, Kto zwycięzcą World Cup według fanów?

» Dean Ambrose pojawi się na dzisiejszym wydarzeniu Crown Jewel, aby kontynuować swój konflikt z obecnym mistrzem IC Sethem Rollinsem. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że to właśnie Dean wpłynie na wynik konfrontacji Setha w turnieju WWE World Cup.

» WWE Hall of Famer Hulk Hogan pojawi się na dzisiejszym wydarzeniu WWE PPV Crown Jewel, dzięki czemu oficjele WWE wprowadzili do sprzedaży koszulki z nadrukiem, które są dostępne w kolorach żółtych i czerwonych. Interesujące jest, to że koszulki Hulka są wyceniane na kwotę 25$, gdy większość jest dostępnych za kwotę 28$.

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na zwycięzce World Cup w turnieju WWE PPV Crown Jewel. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

26 procent głosów oddanych na WWE IC Championa Setha Rollinsa
20 procent głosów oddanych na Reya Mysterio
19 procent głosów oddanych na Randy’ego Ortona
7 procent głosów oddanych na Kurta Angle
5 procent głosów oddanych na Bobby’ego Lashleya
3 procent głosów oddanych na The Miza
2 procent głosów oddanych dla Jeffa Hardy’ego oraz Dolpha Zigglera

Łukasz Dobrowolski 2018-11-02 11:55:28
| |

Ja myslę że Ambrose przeszkodzi Rollinsowi w World Cup co bedzie zwiastowało dalsze zaostrzenie ich feudu. Chciałbym aby Orton albo Mysterio wygrał turniej, gdyż ten pierwszy robi genialną robotę jako heel natomiast Mysterio to legenda i zwycięstwo w takim turnieju byłoby dla niego czymś niezwykłym :) Bedzie typer Crown Jewel ??