Dean Ambrose przejdzie heel turn, Carmella wkrótce zdobędzie SmackDown Title, Elimination Chamber Match z udziałem kobiet

» W ostatnim czasie na Monday Night RAW byliśmy świadkami powrotu The Shield. Oczywiście na następnej gali PPV TLC Dean Ambrose, Seth Rollins oraz Roman Reigns w walce wieczoru zmierzą się z The Mizem, The Bar oraz Braunem Strowmanem. Jak się okazuje oficjele WWE już planują w jaki sposób ma dojść do kolejnego rozpadu grupy i tym razem osobą, która się do tego przyczyni będzie Dean Ambrose, ponieważ od dłuższego czasu dla niego szykowany jest heel turn.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że Carmella wkrótce zostanie nową mistrzynią kobiet SmackDown zważywszy na jej ostatnie porażki odniesione w starciu z Becky Lynch, ponieważ one przybliżają zawodnika/zawodniczkę do tytułu.

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle odpowiedział na jego pytanie fana, w którym wyjawił, że już wkrótce będziemy świadkami pierwszego w historii Elimination Chamber Matchu z udziałem kobiet.

No Comment.