Dean Ambrose pojawił się na RAW tuż po zakończeniu emisji telewizyjnej!

W walce wieczoru ostatniego Monday Night RAW w Montrealu zobaczyliśmy Six Man Tag Team Match w którym drużyna złożona z mistrza Universal Setha Rollinsa, Romana Reignsa oraz nowego nabytku RAW AJ Stylesa zmierzyła się z Drew McIntyre’m, Bobby Lashley’m oraz Baronem Corbinem.

Tuż po zakończeniu transmisji, w ringu zostali tylko Rollins i Reigns. Kiedy ten pierwszy wziął mikrofon do rąk, wezwał osobę, która nie bardzo chciała się tu pojawiać, ale nie ma wyboru, ponieważ jego żona jest Kanadyjką. Tym kimś  jest oczywiście Dean Ambrose, który otrzymał na wejście ogromny pop.

Najprawdopodobniej było to jego pożegnanie z kanadyjską publicznością w ringu WWE. Jak wiemy, Ambrose’owi wkrótce skończy się kontrakt z federacją i nie zostanie on przedłużony.

Warto także wspomnieć, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia, pożegnalna walka The Shield. Będzie miała ona miejsce na specjalnym live evencie nazwanym „The Shield’s Last Chapter”, który będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem WWE Network.