Dean Ambrose opuści tegoroczne SummerSlam, Bayley vs Sasha Banks na Extreme Rules?, Goldust zostanie World Championem

» Na profilu WrestleVotes pojawiła się informacja dotycząca przyszłości Deana Ambrose’a, który najprawdopodobniej nie powróci do ringu WWE przed SummerSlam. Podobno powrotu byłego mistrza WWE mamy się spodziewać na początku września bądź października.

Aktualnie Dean Ambrose przebywa w WWE Performance Center, gdzie przechodzi rehabilitację z powodu kontuzji tricepsa, z jaką się zmaga.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas niedzielnej gali WWE PPV Extreme Rules odbędzie się starcie z udziałem Sashy Banks oraz Bayley. Oczywiście była to tylko spekulacja, ponieważ oficjele WWE zdecydowali się na przygotowanie długiej podbudowy tego feudu, który swoje zwieńczenie będzie miał na SummerSlam.

» Goldust zadebiutował w ringu w 1988 roku i od razu stał się ikoną profesjonalnego wrestlingu. W swojej długoletniej karierze miał okazję posiadać różne mistrzostwa w wielu promocjach na całym świecie. Z pewnością wkrótce zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame. Członek rodziny Rhodes stwierdził w Q&A, że jedyną rzeczą, jaką chciałby zrobić przed zakończeniem swojej kariery, to zdobycie World Championship.