Dave Meltzer – Matt Riddle lepszy od Reignsa i Rollinsa, Yoshi-Hashi kontuzjowany na NJPW Destruction in Kobe, Faworyci na Super Show-Down

» W ostatnim czasie Matt Riddle zadebiutował na live evencie WWE NXT w Sanford i wygrał swój pojedynek wykorzystując innowacyjne akcje. Dave Meltzer odmówił przyszłość Matta w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio:

”On będzie w NXT pracował jako underdoog. Z pewnością będzie miał dobrą passę w WWE NXT. Riddle jest bardzo utalentowanym wrestlerem z niespełna dwuletnim doświadczeniem. On z pewnością mógłby od razu zostać przeniesiony do głównego rosteru- ponieważ myślę, że ma więcej charyzmy od Romana Reignsa oraz Setha Rollinsa”.

» Podczas niedzielnej gali NJPW Destruction in Kobe, Yoshi-Hashi zaliczył wpadkę, która skończyła się bardzo źle. Wrestler w trakcie wchodzenia do ringu poślizgnął się i uderzył o konstrukcję ringu, przez co bardzo poobijał się i nie był zdolny do walki. Federacja NJPW poinformowała, że wrestler został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie czeka na wyniki badań, które wykażą, czy coś mu dolega.

» Poniżej przedstawiamy aktualne typy bukmacherów na nadchodzące wydarzenie WWE Super Show-Down, które odbędzie się wkrótce w Melbourne:

* The Undertaker (8/15) vs. Triple H (11/8)
* The Shield (8/15) vs. Braun Strowman, Dolph Ziggler i Drew McIntyre (11/8)
* AJ Styles (4/7) vs. Samoa Joe (5/4)
* Daniel Bryan (6/5) vs. The Miz (8/13)
* Charlotte Flair (6/4) vs. Becky Lynch (1/2)
* John Cena i Bobby Lashley (2/7) vs. Kevin Owens i Elias (5/2)
* The New Day (8/13) vs. The Bar (6/5)
* The Bella Twins i Ronda Rousey (1/9) vs. The Riott Squad (5/1)
* Cedric Alexander (6/5) vs. Buddy Murphy (8/13)
* Asuka and Naomi (6/5) vs. The Iiconics (6/5) (Brak faworytów)