Data powrotu The Miza, Reakcja Nicka Jacksona na temat Finna Balora i The Clubu, Informację o kobiecym Royal Rumble Match’u

» Dzisiejszej nocy dowiedzieliśmy się, że The Miz powróci do TV na przyszłotygodniowym RAW. Jego nieobecność była spowodowana udziałem w nagrywaniu nowego filmu, w którym wystąpią także Becky Lynch i Shawn Micheals.

Znalezione obrazy dla zapytania the miz becky lynch shawn michaels

» Nick Jackson zareagował na wyderzenie z wczorajszego RAW. Skomentował on połączenie Finna Balora z The Clubem. Wiemy, że są to byli członkowie Bullet Clubu, jeszcze z czasów, gdy walczyli w NJPW. Nick napisał na Twitterze:

Też za nimi tęskniłem.

WWE Photo

» Podczas wczorajszego RAW Kurt Angle wyjawił nam zasady kobiecego Royal Rumble Match’u.

Wiadomo nam, że weźmie w nim udział 30 zawodniczek i w zależności od zwycięzcy, zawalczy ona na Wrestlemanii z mistrzynią swojego brandu o pas. Ciekawostką jest, że w głównym rosterze są obecnie 22 zawodniczki, z czego 2 to mistrzynie,  więc możemy się spodziewać dużej liczby powrotów i debiutów podczas historycznego Women’s Royal Rumble Match’u. Na razie oficjalnymi zapowiedzianymi zawodniczkami są: Asuka, Naomi, Ruby Riott, Natalya, Sasha Banks, Bayley, Paige, Mandy Rose, Sonya Deville.