Darren Young opowiada o niechęci do NXT, Dalton Castle vs Marty Scurll na Supercard of Honor XII, The Briscoes z mistrzostwami tag teamowymi

» Były WWE Superstar Darren Young wypowiedział się na temat niechęci do wrestlingu podczas pobytu w NXT:

”Szczerze mówiąc w pierwszym sezonie WWE NXT nienawidziłem tego. Za każdym razem, gdy odbijałem się od żółtych lin to miałem koszmary. Gdybym chciał wystąpić w American Gladiators bądź American Ninja Warrior to zapisałbym się na to. Mógłbym sprawdzić się we wszystkich wyzwaniach, ale to co aktualnie prezentuje NXT jest niewiarygodne. Mają tam wielkie talenty, mają wiele świetnych pojedynków i wiele zmieniło się od pierwszego sezonu”.

» Podczas Anniversary Show Dalton Castle pokonał Jaya Lethala dzięki czemu zachował ROH World Championship. Po walce na arenie zjawił się Marty Scurll, który zażądał walki o pas mistrzowski. Niespodziewanie zjawił się także Bully Ray, a następnie poinformował o tym, że na Supercard of Honor XII będziemy świadkami walki z udziałem Daltona oraz Marty’ego o ROH World Title.

» The Briscoes podczas ROH 16th Anniversary Show pokonali The Motor City Machine Guns dzięki czemu zostali nowymi ROH World Tag Team Championami. Warto wspomnieć o tym, że ówcześni mistrzowie te tytułu zdobyli we wrześniu ubiegłego roku. Natomiast bracia po raz dziewiąty stali się mistrzami TT w federacji ROH: