Daniel Bryan wciąż nie otrzymał zielonego światła, Lance Storm sędzią specjalnym w Impact Wrestling, Kurt Angle o zachowaniu tytułów mistrzowskich

» Daniel Bryan został wycofany z najbliższych live eventów SmackDown, gdzie pierwotnie miał się zmierzyć z WWE Championem Kofim Kingstonem, ale z powodu nieobecności jego miejsce zastąpi Randy Orton. Warto przypomnieć, że były WWE Champion nie pojawił się w ringu WWE od WrestleManii 35, gdzie doznał jakiegoś urazu. Pierwotnie Daniel miał pojawić się na SmackDown w Pinnacle Bank Arenie i zmierzyć się z Kofim Kingstonem w dark matchu, ale zamiast tego otrzymaliśmy walkę Romana Reignsa z Randym Ortonem.

» Lance Storm będzie sędzią specjalnym w Impact World Championship Matchu z udziałem Johnny’ego Impacta i Briana Cage’a, który chciał się upewnić, że title match odbędzie się zgodnie z zasadami. Z tego powodu wiceprezes Impact Wrestling, czyli Scott D’Amore ogłosił Storma sędzią specjalnym. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę show:

* Johnny Impact (c) vs. Brian Cage (Lance Storm – Guest Referee) (Impact World Championship)

* Taya Valkyrie (c) vs. Jordynne Grace (Impact Knockouts Championship)

* Pentagon Jr. and Fenix (c) vs. LAX (Santana and Ortiz) (Impact World Tag Team Championship)

* Rich Swann (c) vs. Sami Callihan (Impact X Division Championship)

* Tessa Blanchard vs. Gail Kim

» WWE Hall of Famer Kurt Angle wypowiedział się na temat tytułów mistrzowskich, których nie mógł zatrzymać:

„Niestety nie uratowałem żadnego. Dałem je na cele charytatywne, albo do Hall of Fames, aby zaprezentować je fanom. Moja żona nie zgadzała się ze mną, więc nie trzymałem moich dokonań, ponieważ nie potrzebuję tytułów, aby wiedzieć jak dobrym wrestlerem byłem. Chciałem zatrzymać trochę mojej odzieży, aby rozdać je moim dzieciom”.