Czy Daniel Bryan powróci do ringu?, Carmella zdobędzie walizkę MITB?, Abyss o Impact Wrestling Hall of Fame, Plany dotyczące feudu Romana Reignsa z Brockiem Lesnarem

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan bardzo poważnie myśli o powrocie do ringu jednak cały czas zmaga się z bólem głowy i ciężko określić, czy są jakiekolwiek szanse na zrealizowanie jego najskrytszego marzenia. Od czasu do czasu GM niebieskiego brandu poddawany jest testom medycznym, które mają na celu wykluczenie wszystkich jego dolegliwości. Zobaczymy jak potoczą się losy zawodnika, którego kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment wygaśnie w przyszłym roku. Czy WWE zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z zawodnikiem?

» W przyszłym tygodniu podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live odbędzie się kolejny Money in the Bank Ladder Match z udziałem kobiet ze względu na sytuację, która miała miejsce podcza zeszłotygodniowej gali PPV Money in the Bank. Według najnowszych doniesień oficjele WWE wciąż stawiają na zwycięstwo Carmelli, która w późniejszym czasie ma zostać nową mistrzynią SmackDown Live. Jej zwycięstwa na SmackDown ma odbyć się bez ingerencji ze strony Jamesa Ellswortha, czyli byłego pretendenta do pasa WWE. Co sądzicie na temat szansy Carmelli na zwycięstwo w ladder matchu?

» Impact Wrestling Superstar Abyss wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Main Event Radio, w którym wypowiedział się na temat osób, które powinny zostać wprwowadzone do Impact Wrestling Hall of Fame:

”Według mnie do Impact Wrestling Hall of Fame powinni zostać wprowadzeni Mike Tenay oraz Jeremy Borash za wszystkie dotychczasowe zasługi dla federacji. Jeśli chodzi o zawodników obecnie występujących w IW to odpowiedź jest bardzo prosta – James Storm, który od wielu lat stanowi o sile federacji. Chciałbym także zobaczyć jak Dixie Carter jest wprowadzana do HOF mimo iż w ostatnim czasie sporo złych rzeczy pojawia się na jej temat w social mediach. Należy ją docenić za wszystko co zrobiła w przeszłości dla Total Nonstop Action”.

» Coraz więcej pojawia się plotek w internecie dotyczących starcia z udziałem WWE Universal Championa Brocka Lesnara oraz Romana Reignsa, do którego może dojść już na SummerSlam. Pierwotne plana zakładają starcie Brocka z Romanem na WrestleManii 34 jednak na obecną chwilę nie wiadomo, czy plany z udziałem tej dwójki zostaną wkrótce zmienione.