Daniel Bryan o naśladowaniu przez Cody’ego Rhodesa, Gwiazdy WWE NXT w stylu Kliq, Marty Scurl o pracy w Bullet Club, Powrót byłych mistrzów WWE TT

» Generalny Manager SmackDown Live, Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera zauważył, że podczas gali Ring of Honor Death Before Dishonor Cody Rhodes używał YES Movement oraz CrossFace:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo podczas live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT w Bethlehem obecny NXT Champion Drew McIntyre, Johnny Gargano, Oney Lorcan oraz The Street Profits odtworzyli słynne wejście drużyny Kliq:

» Marty Scurll w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard‘s Week In Wrestling wypowiedział się na temat dołączenia do Bullet Club:

”W mojej głowie ciągle krążyła myśl – W jaki sposób mogę znaleźć się w tej grupie? Jak mogę poprawić swoją pozycję? Czego nie mogę oczekiwać od Bullet Club? The Young Bucks oraz Kenny Omega przyjęli mnie w niesamowity sposób. Żałuję, że każde wynagrodzenie za zdjęcie nie może zakończyć się równie niesamowicie jak mój debiut w Bullet Club. Wydaje mi się, że Bullet Club jest najlepszą stajnią w branży wrestlingowej”.

» Huffington Post‘s Pollo Del Mar opublikowało krótki materiał wideo z udziałem Johna Morrisona oraz Joeya Mercury’ego, którzy po blisko dziesięciu latach przerwy zjednoczyli się i wystąpili na live evencie All Pro Wrestling w San Francisco. Warto zaznaczyć, że byli trzykrotni WWE Tag Team Champions pokonali Impact Wrestling Stars S.C.U.M:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o