Daniel Bryan na temat dorastania w biedzie, Chris Jericho nowym IWGP Intercontinental Championem?, Mustafa Ali opowiada o wsparciu ze strony WWE

» WWE SmackDown Star, Daniel Bryan wystąpił w podcaście Amy Jo Martina, w którym wypowiedział się na temat dorastania w biedzie:

”Jestem szczęśliwy, ponieważ dorastając moja rodzina nie miała zbyt wielu pieniędzy. W tym okresie, to moja mama była dla mnie ogromną inspiracją. Ona zaczęła chodzić do szkoły oraz jednocześnie pracowała w dwóch firmach, ale mimo wszystko nie mieliśmy wiele pieniędzy, jednak to nie miał znaczenia, ponieważ czuliśmy się kochani. Zawsze świętowaliśmy nasze małe osiągnięcia, więc jestem szczęśliwy, że moje dzieciństwo wyglądało tak, a nie inaczej”.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter poinformował, że ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie organizowane przez federację New Japan Pro Wrestling w San Francisco. Wiele osób uważa, że oficjele japońskiej organizacją mają jakieś większe plany, co do tego wydarzenia, ponieważ nie byłoby sensu, gdy taka mała promocja wiązała się z największym wydarzeniem w US. Chris Jericho może być osobą, która pokona Tetsuya Naito na Dominion, 9 czerwca, a następnie wystąpi na pokazie w San Francisco. Jeśli te spekulacje okażą się być prawdą, to już wkrótce poznamy nowego IWGP Intercontinental Championa.

» WWE 205 Live Star, Mustafa Ali udzielił wywiadu dla AL Jazerra, w którym wypowiedział się na temat wsparcia, jakie otrzymuje od WWE:

”Nie mogę stwierdzić, ile wsparcia otrzymuję od WWE. W federacji mogę swobodnie wyrażać samego siebie, oni promują mnie, po prostu pozwalają mi być samym sobą. Moje przesłanie w tej wypowiedzi jest takie, że nikt nie definiuje Ciebie, oprócz Ciebie”.