Daniel Bryan na oficjalnym plakacie WWE Super Show-Down, Rey Mysterio o powrocie do WWE, Rich Swann o wzroście popularności Impact Wrestling

» Federacja WWE opublikowała oficjalny plakat zbliżającego się eventu Super Show-Down w Melbourne Cricket Grounds w Melbourde – 6 października. Podczas tego wydarzenia dojdzie do konfrontacji z udziałem The Undertakera oraz WWE COO Triple H. Na plakacie oprócz wyżej wymienionej dwójki znajdują się chociażby John Cena, Ronda Rousey oraz Daniel Bryan. Umowa tego ostatnie wygaśnie 1 września i nie wiadomo, czy zdecyduje się na kontynuowanie swojej przygody z WWE.

» Rey Mysterio wystąpił gościnnie w audycji prowadzonej przez Noelle Foley, gdzie wypowiedział się na temat chęci zakończenia swojej kariery w WWE:

”Taki jest mój zamiar. Oczywiście chciałbym zakończyć swoją karierę w trakcie pobytu w WWE – powiedział Mysterio. Niestety nie mam zbyt wiele czasu, ponieważ mam swoje lata i myślę, że pożegnam się z profesjonalnym wrestlingiem w przeciągu od trzech do pięciu lat. Mój powrót do WWE jest bardzo możliwe i myślę, że tak się stanie w niedalekim czasie”.

» Były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann udzielił wywiadu w najnowszej odsłonie podcastu Seana Waltmana, w którym wypowiedział się na temat wzrostu Impact Wrestling:

”Roster jest niesamowity. Jestem szczęśliwy z możliwości pracy w Impact Wrestling, ponieważ staram się mieć świetne pojedynki i cieszę się z bycia częścią firmy, która się rozwija w bardzo szybkim tempie. Na Slammiversary tworzyliśmy niesamowite widowisko, po którym każdy krzyczał następujące słowa – Bum! To jest Impact! Nasze proma są wyjątkowe i przyciągają ludzki wzrok”.