Daniel Bryan main eventerem WWE, AJ Styles oraz Daniel Bryan zwycięzcami w Melbourne, Becky Lynch obroni mistrzostwo na Super Show-Down

» Mike Johnson twierdzi, że oficjele WWE są bardzo zadowoleni z obecnej pozycji Daniela Bryana, więc mają na niego bardzo ciekawy plan dotyczący bycia częścią main eventów:

”Daniel Bryan nie może liczyć na bardzo wielkie poparcie na zapleczu i nie przewiduję, że to się zmieni w najbliższym czasie. Oficjele WWE są bardzo zadowoleni z pobytu Daniela Bryana na SmackDown Live. Myślę, że walka Bryana z The Mizem będzie bardzo zabawna podobnie jak ich starcie na SummerSlam. Nie wydaje mi się, aby Miz był w stanie pokonać Daniela zważywszy na rangę ich starcia oraz poparcie na, które może liczyć Bryan”.

» WWE buduje kolejne wielkie wydarzenie, a Super Show-Down ma wiele do zaoferowania chociażby konfrontacja Daniela Bryana z The Mizem o miano do pretendenta WWE Championship i wygląda na to, że zakończy się konflikt tej dwójki. Profil Wrestle Votes informuje, że AJ Styles pokona Samoa Joe i wkrótce będziemy świadkami jego konfrontacji z Danielem Bryanem, ponieważ jest on faworytem w starciu z Mizem.

» Dzisiaj w Australii odbędzie się SmackDown Women’s Championship Match z udziałem Becky Lynch oraz Charlotte Flair. Mike Johnson z PWInsider wypowiedział się na temat możliwego zakończenia konfrontacji na Super Show-Down:

”To powinno być wspaniałe widowisko. Na pewno nie dojdzie do zmiany posiadacza mistrzostwa. Oficjele WWE mają wiele do wykorzystania jeśli chodzi o konfrontację Becky z Charlotte Flair. Spodziewam się czegoś ciekawego, zaskakującego zakończenia, po którym wygra Becky Lynch”.