Daniel Bryan i AJ Styles o Crown Jewel, Wypowiedź nowego Cruiserweight Championa, Kto będzie rywalką Rondy na Evolution?

» 2 listopada w Arabii Saudyjskiej odbędzie się event WWE Crown Jewel, podczas którego dojdzie do konfrontacji z udziałem AJ Stylesa oraz Daniela Bryana, a na szali zostanie postawiony WWE Championship. Wrestlerzy po wczorajszej gali Super Show-Down za pośrednictwem Twittera wypowiedzieli się na temat nadchodzącego dream matchu:

» Buddy Murphy pokonał Cedrica Alexandera na Super Show-Down, dzięki czemu został nowym Cruiserweight Championem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo mistrz powiedział, że nie ma nic lepszego niż zwycięstwo w swoim rodzinnym mieście. Murphy na zakończenie dodał, że dla niego nie ma znaczenia z kim przyjdzie mu się zmierzyć, ponieważ żaden z wrestlerów nie jest w stanie go powstrzymać:

» Oficjele WWE poinformowali, że RAW Women’s Champion Ronda Rousey będzie broniła mistrzostwa na gali PPV Evolution, która odbędzie się 26 października. Jej przeciwniczka zostanie ujawniona w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jej rywalką ma być Nikki Bella – tak podają zagraniczne media. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo ze współpracy Rondy z siostrami Bella, do której doszło na niedzielnej gali Super Show-Down w Australii: