Daniel Bryan gościem w MizTv, Segment otwierający RAW, Mike Bennett na temat pozwu Corgana wobec TNA, Maria Kanellis kończy z wrestlingiem?, Aktualizacja dotycząca drużyny RAW na Survivor Series

» WWE ogłosiło, że gościem specjalnym podczas odcinka MizTV będzie Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan, który ujawni osoby należące do jego drużyny, która zmierzy się z drużyną RAW na Survivor Series. Warto zauważyć, że na SD Live pojawi się również James Ellsworth:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW pojawił się Bill Goldberg, który wygłosił promo dotyczące starcia z Brockiem Lesnarem, które obejrzymy za 3 tygodnie na Survivor Series. Niestety w ten segment włączyli się Paul Heyman oraz Rusev. Panowie oberwali od Goldberga. Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz nagrania z tego segmentu:

» TNA Star Mike Bennett za pośrednictwem twittera wypowiedział się na temat orzeczenia sądu w sprawie wniosku złożonego przez Billy’ego Corgana wobec TNA:

”Cóż, powracamy do złego biznesu”.

»  Maria Kanellis również za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat ogłoszenia dotyczącego jej rezygnacji z wrestlingu:

”News, jakieś wiadomości nie zawsze są w stanie opisać całą historię. To będą interesujące misiące. Co wiem, to że wkrótce zostawię wrestling”.

» Generalny Manager RAW Mick Foley podczas wczorajszego odcinka RAW ogłosił kilka gwiazd, które zasilą jego drużynę na Survivor Series:

5-on-5 Traditional Elimination Match:
-Team Raw: Roman Reigns, Kevin Owens, Chris Jericho, Braun Strowman and TBA vs Team Smackdown TBA

5-on-5 Traditional Elimination Women’s Match:
-Team Raw: Bayley, Nia Jax, Charlotte(c) and TBA vs Team Smackdown: Nikki Bella(c) and TBA

5-on-5 Traditional Elimination Tag Team Match:
-Team Raw: The New Day(c) and TBA vs. Team Smackdown: Heath Slater & Rhyno, Zack Ryder & Mojo Rawley, TBA