Daniel Bryan czeka na wygaśnięcie umowy z WWE?

Obecny kontrakt Daniela Bryana z WWE wygasa zaledwie za trzy miesięcy, ale mimo że były mistrz świata mógł powrócić do ringu, to PWStream informuje, że Danielson wciąż jeszcze negocjuje nowa umowę z WWE.

Bryan został zmuszony do wycofania się z zawodów, 8 lutego 2016 r, kiedy firma postanowiła zamrozić umowę a następnie pozwolić mu pracować jako Generalny Manager SmackDown Live do czasu jej wygaśnięcia.

Bryan mówił otwarcie o tym, że opuści WWE i powróci na scenę niezależną, jeśli nie będzie mógł powrócić na ring jako wrestler, zanim jego obecna umowa dobiegnie końca.

Uważano, że Bryan został ponownie dopuszczony do rywalizacji w marcu ponieważ podpisał już nową umowę, ale nowe raporty sugerują, że tak nie jest.

Umowa byłego mistrza świata wygasa 1 września, a według PWStream jeszcze nie podpisał on kontraktu z WWE. Bryan uczestniczył w wielu ważnych wydarzeniach od czasu jego powrotu na ring w trakcie WrestleManii 34 w zeszłym miesiącu, ale obecnie WWE jest ostrożne, jeśli chodzi o jego zaangażowanie w plany na przyszłość, ponieważ oficjele nie są pewni, czy podpisze on nowy kontrakt.