Daniel Bryan chce sprowadzić Shinsuke Nakamurę na SmackDown Live, Kogo chciałby wprowadzić Daniel Bryan do WWE HOF?, Drew Galloway opowiada o swojej kontuzji, Kolejna porażka byłego wrestlera WWE w MMA

» Generalny Manager SmackDown Daniel Bryan wyjawił, że chciałby aby częścią SmackDown Live był aktualny mistrz NXT Shinsuke Nakamura, który okazałby się bardzo dobrym wzmocnieniem dla niebieskiej tygodniówki:

”To jest niestety bardzo trudna decyzja. Chciałbym mieć Shinsuke Nakamurę u siebie na SmackDown Live, ponieważ przez krótki czas mieszkaliśmy razem w jednym pokoju 😀 Znamy się od dawna, podobnie jak z Samoa Joe. Jest tylu wielu wspaniałych wrestlerów, których chciałbym na SmackDown. Uwielbiam obecną mistrzynię NXT Women’s Asukę, Austina Ariesa oraz Bobby’ego Roode’a”.

» Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan udzielił wywiadu dla Ringside Collectibles, w którym wypowiedział się o tym kogo chciałby wprowadzić do WWE Hall of Fame:

”Moim mentorem był William Regal, który pomógł mi najbardziej kiedy tego potrzebowałem. Moim drugim wyborem wrestlera, którego chciałbym wprowadzić do WWE Hall of Fame byłby Kane, ponieważ jesteśmy ze sobą bardzo blisko, a w przeszłości tworzyliśmy niesamowity tag team”.

» Drew Galloway wypowiedział się na temat kontuzji szyi jakiej nabawił się ostatnio:

”Napijcie się, ponieważ mam dobre i złe wieści. Dobrą wiadomością jest, to że zostanę doprowadzony do pełnej sprawności, a uraz jakiego się nabawiłem nie będzie przeszkadzał mi w przyszłości. Złą wiadomością jest długość rehabilitacją, którą będę musiał przejść, aby odzyskać pełną sprawność. Do ringu prawdopodobnie wrócę w ciągu kilku tygodni. Dziękuję wszystkim za troskę oraz wsparcie”.

» Były WWE Superstar Kid Kash przegrał starcie z Lindseyem Jonesem na sobotniej gali Valor Fights 38, która odbyła się w Nashville Fairgrounds Arena. Niestety Kid Kash wytrzymał tylko 39 sekund z swoim przeciwnikiem w ringu MMA.