Daniel Bryan chce pozostać na SmackDown Live, AJ Styles opowiada o przenosinach na RAW, Samoa Joe odnośnie ochrony Brocka Lesnara

» Po zakończeniu wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Hartford, Mike Rome przeprowadził wywiad z gwiazdami SmackDown Live, które przebywały za kulisami czerwonej tygodniówki. Daniel Bryan prosił o to, aby mógł pozostać na niebieskiej tygodniówce, ponieważ głupio byłoby mu rywalizować o WWE Universal Championship. Następnie dodał, że chce zostać WWE World Championem, aby SmackDown Live było najlepszym show we wszechświecie.

» WWE Champion AJ Styles powiedział, że wszystko może się wydarzyć, ale jeśli przejdzie na RAW, to czerwona tygodniówka zamieni się w The House of AJ Styles. Mistrz dodał, że chciałby zmierzyć się z WWE Intercontinental Championem Sethem Rollinsem, ponieważ jest to jego dream match. Styles zaznaczył, że będzie chciał również zachować tytuł WWE nawet, gdy taką szansę otrzyma Seth.

» Były pretendent do WWE Universal Championship, Samoa Joe stwierdził, że jeśli zostanie odesłany z RAW na SmackDown Live, to z takiego rozstrzygnięcia zadowolony będzie tylko WWE Universal Champion Brock Lesnar. Jeśli zjawi się na SmackDown Live, to gwiazdy pokroju AJ Stylesa, Randy’ego Ortona oraz Shinsuke Nakamury zostaną pokonane.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o