Daniel Bryan chce pozostać na SmackDown Live, AJ Styles opowiada o przenosinach na RAW, Samoa Joe odnośnie ochrony Brocka Lesnara

» Po zakończeniu wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Hartford, Mike Rome przeprowadził wywiad z gwiazdami SmackDown Live, które przebywały za kulisami czerwonej tygodniówki. Daniel Bryan prosił o to, aby mógł pozostać na niebieskiej tygodniówce, ponieważ głupio byłoby mu rywalizować o WWE Universal Championship. Następnie dodał, że chce zostać WWE World Championem, aby SmackDown Live było najlepszym show we wszechświecie.

» WWE Champion AJ Styles powiedział, że wszystko może się wydarzyć, ale jeśli przejdzie na RAW, to czerwona tygodniówka zamieni się w The House of AJ Styles. Mistrz dodał, że chciałby zmierzyć się z WWE Intercontinental Championem Sethem Rollinsem, ponieważ jest to jego dream match. Styles zaznaczył, że będzie chciał również zachować tytuł WWE nawet, gdy taką szansę otrzyma Seth.

» Były pretendent do WWE Universal Championship, Samoa Joe stwierdził, że jeśli zostanie odesłany z RAW na SmackDown Live, to z takiego rozstrzygnięcia zadowolony będzie tylko WWE Universal Champion Brock Lesnar. Jeśli zjawi się na SmackDown Live, to gwiazdy pokroju AJ Stylesa, Randy’ego Ortona oraz Shinsuke Nakamury zostaną pokonane.