Z czym mamy do czynienia w Women’s Elimination Chamber Matchu?, JoJo otworzyła wczorajsze RAW, Flip Gordon o walce z Codym

» Przedstawiamy materiał promujący pierwszy w historii kobiecy Elimination Chamber Match, w którym obecna RAW Women’s Champion Alexa Bliss zmierzy się z Sashą Banks, Bayley, Mickie James, Mandy Rose i Sonyą Deville. Zwyciężczyni tego starcia na WrestleManii 34 zmierzy się z Asuką bądź Asuką oraz Nia Jax o ile ta druga w niedzielę przerwie niesamowitą serię zawodniczki z Japonii:

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się segment, w którym spikerka federacji WWE JoJo poprosiła fanów zgromadzonych na arenie o minutę ciszy w celu oddania hołdu ofiarom strzelaniny, która miała miejsce w zeszłym tygodniu w szkole w Parkland na Florydzie.

» ROH Superstar Flip Gordon za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego starcia z Codym, które odbędzie się 3 marca tego roku. Fani wrestlingu mogą głosować na Lumberjack Match bądź 2 out of 3 Falls. Jeśli Gordon wygra to weźmie udział w evencie Cody’ego oraz The Young Bucks 1 września.