Czy WWE skopiowało pomysł byłego Tag Team Championa na gimmick Daniela Bryana?!, Status zdrowotny Alexy Bliss w WWE

» W internecie pojawiły się spekulacje na temat kreatywnych WWE „kradnących” pomysł na mistrza WWE Daniela Bryana z byłego mistrza Tag Team WWE Taza.

W jednym z podcastów Taz mówił o tym, jak Bryan powinien usunąć swoje boczne płytki od pasa WWE z napisem „Yes” po zakończeniu trwania tego gimmicku. Zeszłej nocy podczas SmackDown zobaczyliśmy, jak Bryan usuwa płytki i rzuca je na matę podczas odcinka MizTV.

Taz podczas podcastu powiedział:

„Powiedz mi „Yes! Yes! Yes!” ten ruch jest martwy, a mimo to pas – mówi:Yes! Yes! Yes, racja? Możesz więc powiedzieć: „Zaczekaj chwilę Taz, chwileczkę, chwileczkę. Dlaczego mieliby zdejmować boczne płytki, kiedy nie wiedzą, że on powie: „Tak, ten ruch jest martwy”. Powiedziałbym ci, że masz rację, ale Daniel Bryan powinien był wspomnieć o tym pasie, o bocznych płytach i wskazał to. OK, wyjmij mały kieszonkowy śrubokręt Phillipsa ( Krzyżakowy przyp. red. ) z kieszeni, odkręć płytkę i zrzuć ją na podłogę. Ruch „Yes! „jest martwy.”

» Według nowego raportu Dave’a Meltzera i F4Wonline.com, Alexa Bliss nie została w pełni dopuszczona do występowania w ringu.

Hall of Famer WWE Mark Henry pojawił się w Busted Open Radio i twierdził, że Bliss została w 100% dopuszczona, aby powrócić na ring po jej przerwie z powodu objawów wstrząsu mózgu.

Meltzer zauważył, że Bliss ma ograniczone zezwolenie na aktywność fizyczną. Personel medyczny WWE bacznie obserwował ją w WWE Performance Center w Orlando w zeszłym tygodniu, w czasie gdy Bliss wróciła do treningów w ringu.

Bliss doświadczyła wielu wstrząsów mózgu w krótkim czasie, ostatni podobno miał miejsce pod koniec października. Bliss pozostała jednak w telewizji i została odpowiedzialna za podział kobiet RAW w storyline’ach.