Czy WWE porzuciło pomysł z Sister Abigail?, Rhea Ripley i jej ring gear z Dragon Ball Z

» Postać Braya Wyatta jest mocno osadzona w federacji WWE. Jego tajemnicza Sister Abigail jest aktualnie przedstawiana, jako Abby The Witch z Firefly Fun House. Jak się okazuje oficjele WWE nie zrezygnowali z pomysłu wprowadzenia prawdziwej kobiety, która miałaby przewodzić postacią The Fienda. Jak dotąd Sister Abigail nie została ujawniona w ludzkiej postaci. Oficjele WWE starają się zastrzec prawa do znaku towarowego dla Sister Abigail. Taki wniosek został złożony 13 maja i niewykluczone, że w najbliższym czasie coś nowego wydarzy się w życiu byłego Universal Championa. Warto nadmienić, że podczas Money in the Bank, Bray Wyatt musiał uznać wyższość Brauna Strowmana. W związku z tym nie zdobył WWE Universal Title, jednak wiele wskazuje, na to że prawdziwy storyline między tą dwójką dopiero się rozpocznie.

ZOBACZ TAKŻE >>> Kolejne doniesienia w sprawie kontraktu Drew Gulaka Jimmy Korderas „Cesaro niedoceniany przez WWE”

» Rhea Ripley, to 23-letnia wrestlerka, która zasłynęła z wielu rzeczy w WWE. Jej wygląd jest jednym z wielu czynników przyciągających zainteresowanie fanów jej osobą. Podczas występu w WWE The Bump, Ripley wyjawiła, że sama tworzy swoje entrance gear.

Nie wiem, co to jest. Jestem bardzo kreatywną osobą. Muszę więc mieć pewne rzeczy idealnie rozmieszczone. Przestałam projektować spodnie. Kiedyś się tym zajmowałam nakładając wszystkie fajne rzeczy. Byłam bardzo zajęta i przestałam się tym zajmować. Wciąż tworzę własne kurtki, ponieważ to jedna z moich ulubionych rzeczy. Koncentruje się na tym i mnie, to odpręża. Moim pomysłem było zaprojektowanie stroju nawiązującego do Dragon Ball Z. Na pewno będę miała jeszcze wiele okazji do stworzenia własnego gearu, ale nigdy nie zapomnę pierwszej WrestleManii.