Czy wkrótce dojdzie do reunionu DIY?, Najbardziej szokujące momenty w WWE, Bayley opowiada o byciu gwiazdą WWE

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT, obecny NXT Champion Tommaso Ciampa pomógł swojemu dawnego tag team partnerowi Johnny’emu Gargano w pokonaniu Aleistera Blacka. Na stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na, to czy powinno dojść do reunionu DIY. W chwili obecnej aż 75 procent głosów oddano na „Tak, czas ich przywrócić”, a 25 procent ankietowanych jest na Nie.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo przedstawiający najbardziej szokujące momenty w 2018 roku:

#1 Powrót Reya Mysterio
#2 Roderick Strong dołącza do The Undisputed Ery
#3 Carmella zdobywa walizkę MiTB
#4 Randy Orton demaskuje Reya Mysterio
#5 Johnny Gargano wyjawia, kto stał za atakiem na Aleistera Blacka
#6 Ronda Rousey walczy na WrestleManii
#7 Daniel Bryan przechodzi heel turn i zdobywa WWE Title
#8 Becky Lynch przeprowadziła inwazję na RAW
#9 Braun Strowman i Nicholas zdobywają pasy tag teamowe RAW
#10 Dean Ambrose przechodzi heel turn i zdobywa IC Title

» WWE Women Bayley w rozmowie dla The Star wypowiedziała się na temat normalności w świecie profesjonalnego wrestlingu z udziałem kobiet:

„Cieszę się z możliwości inspirowania innych dziewczyn do bycia gwiazdą WWE. Od samego początku powtarzano mi, że wrestling nie jest dyscypliną dla kobiet, a moi najbliżsi patrzyli na mnie z pogardą, kiedy oglądałam wrestling. Udało mi się dokonać kilku rzeczy, ale najważniejsze to przejście z bycia fanką do roli prawdziwej kobiecej gwiazdy w WWE. Uwielbiam spotykać się z dziećmi i słuchać, jak nastolatkowie mówią, że chcą trenować. To spełnienie marzeń”.