Czy Survivor Series również odbędzie się w Amway Center?, Nowy sezon Total Bellas, James Storm o odejściu z Impact Wrestling i nie tylko

» Umowa WWE z Amway Center wygaśnie 31 października, mniej niż tydzień po Hell in a Cell. Według PWInsider, federacja Vince’a McMahona przedłuży czas trwania koncepcji ThunderDome o co najmniej 4 tygodnie. Oznaczałoby to, że następna gala WWE PPV, Survivor Series 22 listopada również odbędzie się w Amway Center. Na ten moment, nie wiadomo skąd gale WWE miałyby być nadawane w grudniu. Według spekulacji, WWE szuka kolejnej opcji w stanie Floryda.

» WWE wraz z telewizją E! ogłosili, że szósty sezon “Total Bellas” będzie miał premierę 12 listopada. Nowe odcinki będą skupiały się na powiększeniu rodzin sióstr Bella. Kamery będą też towarzyszyć mamie Brie i Nikki, Kathy Laurinaitis, która potrzebuje pilnej operacji mózgu.

» W niedawnym wywiadzie dla Lucha Libre Online, James Storm został zapytany o jego długą karierę w wrestlingu, w tym odejście z TNA/Impact Wrestling:

“Byłem tam przez 15 lat i nie wiem, po prostu chciałem zrobić coś innego. Wciąż kocham Impact, nadal życzę tej federacji wszystkiego najlepszego, ale nadszedł mój czas, aby stamtąd odejść. (…) W tamtym czasie tak naprawdę nie wiedziałem kto kieruje firmą. Miałeś Dixie, braci Harris, potem Anthem z Kanady, potem Billy’ego Corgana, więc to wyglądało jak: “okej, nie wiem kto jest moim szefem”. Chciałem odejść już wcześniej, ponieważ czułem, że nic ze mną nie robią. Po prostu zostałem postawiony na półce, chociaż myślę, że wciąż miałem wiele do zaoferowania. Nawet jeśli chodziło jedynie o pomoc młodszym talentom w stawaniu się lepszym.” – powiedział Storm.

Odrzekł również, że dobrze wspomina krótki czas spędzony w NXT, gdzie wszyscy darzyli go szacunkiem oraz odniósł się do opinii fanów, że w WWE wrestlerzy mają ograniczoną swobodę w kreowaniu swoich postaci:

“Kiedy zostajesz wrestlerem, stajesz się postacią, którą wykreował ktoś inny. Stajesz się częścią filmu. Jesteś aktorem; nie jesteś reżyserem, nie jesteś scenarzystą. Jeśli chcesz nimi być, zgłoś się.”

A, Wy co o tym sądzicie? Napiszcie w komentarzu!