Czy Shinsuke Nakamura pojawi się na weekendowych live eventach w Japonii?, 20 lat od pamiętnej walki, Dlaczego gwiazdy 205 Live nie pojawiają się na RAW?, Była diva WWE urodziła drugie dziecko

» Jak wiadomo, Shinsuke Nakamura został wycofany z akcji tuż przed SmackDown, a wszystko dlatego że został pogryziony przez psa policyjnego podczas ostatniej rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Na razie nie mamy informacji, kiedy Nakamura będzie gotowy powrócić na ring. Wciąż jest zapowiadany na weekendowe live eventy w Japonii.

» Dziś mija równe 20 lat od pamiętnej walki Micka Foley’a z The Undertakerem. Ten pierwszy postanowił skomentować to za pośrednictwem Twittera:

» Gwiazdy dywizji Cruiserweight nie pojawiają się już na RAW, ponieważ jest to nowa strategia federacji polegająca na pokazaniu dobitniejszej różnicy pomiędzy podziałem na „WWE Superstars” a „Cruiserweights”. Decyzja ta została podjęta przez Triple H’a, kiedy objął on władze nad 205 Live. W ten sposób może mieć pewność, że jego zawodnicy będą promowani w odpowiedni sposób, taki jaki on chce.

» Stacy Keibler urodziła swoje drugie dziecko, chłopca o imieniu Bodhi Brooks Pobre. Była gwiazda WWE ogłosiła to na Instagramie w środowy wieczór. Dziecko przyszło na świat 18 czerwca.

Gratulujemy! 🙂