Czy Rosa Mendes powróci do WWE?, Gwiazdy WWE niezadowolone z hotelu, Ring of Honor ogłasza nowy turniej w UK

» Była WWE Women, Rosa Mendes za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcia odnoszące się do kontynuowania jej przygody z wrestlingiem na scenie niezależnej. Wrestlerka dokłada wszelkich starań, aby poszerzyć swój arsenał ruchów. Tak prezentują się jej najnowsze akcje w Santino Bros Wrestling Academy:

Open ring at @santino_bros @realmilenaroucka and @vivavanofficial

Post udostępniony przez Santino Bros. Wrestling (@santino_bros)

» W tym tygodniu WWE Superstar, Rusev za pośrednictwem Twittera oskarżył personel w hotelu Sheraton o kradzież. SmackDown General Manager Paige także wyraziła swoją opinię na temat miejsca noclegowego w Memphis. Warto dodać, że w najnowszej aktualizacji, Rusev wyjawił, że szef ochrony hotelu próbował mu wmówić, że to jego wina, iż pozostawił cenne rzeczy w swoim pokoju.

»  Federacja Ring of Honor ogłosiła pierwszy w historii ROH International Cup: United States vs United Kingdom. Odbędzie się on podczas tournee Honor ReUnited UK – 16 (Edynburg), 18 (Doncaster) i 19 (Londyn) sierpnia. W pierwszym dniu będziemy świadkami aż czterech meczów kwalifikujących do następnej rundy. Zwycięzca turnieju zmierzy się z ROH World Championem na zakończenie show.