Czy podczas Double or Nothing dojdzie do debiutu?, Karrion Kross vs Tommaso Ciampa na NXT TakeOver

» Gala AEW Double or Nothing odbędzie się z soboty na niedzielę. Członkowie The Elite przygotowują się na wielką niespodziankę związaną z tajemniczym uczestnikiem Casino Ladder Matchu. Wśród wymienianych nazwisk mówi się m.in. o Brianie Cage’u, Drew Gulaku i nawet Stingu. Znany reporter Dave Meltzer wypowiedział się na ten temat:

Większość facetów, którzy niedawno zostali zwolnieni przez WWE jest teraz niedostępnych. Jednakże muszą doprowadzić do czyjegoś debiutu, prawda?

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, Tommaso Ciampa rzucił wyzwanie Karrionowi Krossowi do walki podczas przyszło miesięcznego NXT TakeOver. Kilka tygodniu temu Ciampa został brutalnie zaatakowany przez byłego wrestlera Impact Wrestling, co było początkiem ich konfliktu. Wiele wskazuje na, to że Kross został sprowadzony do NXT, aby zaprezentować fanom swoją dominację nad pozostałymi członkami brandu, co może zwiastować w przyszłości jego title run. Jednym z wielu osób, które są podekscytowane nadchodzącą konfrontacją jest WWE COO Triple H. Hunter za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat walki dwóch gigantów światowego wrestlingu.

Kross oraz Scarlett posiadają taki potencjał, który umożliwia im tworzenie cudownych rzeczy. Ciampa od wielu lat jest ikoną NXT. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji?