Czy Luka Harper powróci do telewizji SmackDown?, Debiut Beer Money wkrótce w WWE?, Mick Foley na spotkaniu z Rondą Rousey

» Bryan Alvarez z Wrestling Observer informuje, że Luke Harper pojawił się na ostatnim live evencie NXT ze względu na to, iż wydarzenie odbywało się w jego rodzinnym mieście. Bryan także twierdzi, że Harper nie powróci do telewizji na SmackDown, ponieważ oficjele WWE poczekają na jego tag team partnera, który aktualnie przechodzi rehabilitację po kontuzji z jaką się zmaga.

» Podobno w ciągu kilku najbliższych miesięcy dojdzie do sensacyjnego pojawienia się członków Beer Money na SmackDown Live lub Monday Night RAW, gdzie aktualnie Bobby Roode współpracuje z Chadem Gablem, jednak ma dojść do rozpadu tej dwójki. W ostatnim czasie James Storm wielokrotnie pojawiał się na europejskiej scenie niezależnej i swoimi dobrymi występami ponownie zwrócił uwagę oficjeli WWE.

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ze spotkania z WWE RAW Women’s Champion Rondą Rousey, które nastąpiło tuż po poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW.