Czy kontuzja Sashy Banks jest prawdziwa?, Zapowiedź SmackDown Live, GoldenTruth w Off The Top Rope, Colt Cabana gościem specjalnym w Bischoff on Wrestling, Challenge TV zaprzestanie emitować Impact Wrestling, Alexa Bliss o dołączeniu do WWE

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell in a Cell Sasha Banks potrzebowała pomocy ze strony służb medycznych w starciu z Charlotte. Po gali podobno Sasha została przewieziona do pobliskiego szpitala przez co nie pojawiła się na wczorajszym Monday Night RAW. Jak na razie nie wiadomo, czy to jest część storyline’u, czy prawdziwy uraz.

» Poniżej przedstawiamy w podpunktach wydarzenia, jakie mogą mieć miejsce podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live:

#1 Dowiemy się kto będzie reprezentował drużynę SmackDown na Survivor Series.
#2 Czy Dean Ambrose zareaguje na atak Jamesa Ellswortha na AJ Stylesie?
#3 Czy Randy Orton dołączy do The Wyatt Family?
#4 Czy wreszcie w głównym rosterze na SmackDown Live zadebiutuje Curt Hawkins?

» Jonathan Coachman ogłosił, że w tym tygodniu gośćmi programu Off The Top Rope będą R’Truth oraz Goldust, którzy w WWE występują jako ”GoldenTruth”.

» Były członek WCW Eric Bischoff za pośrednictwem Twittera poinformował, że w tym tygodniu jego gościem specjalny w Bischoff on Wrestling będzie Colt Cabana:

”@ColtCabana na #BischoffOnWrestling #bOw jutro na itunes, http://audioboom.com i http://MLW.com ! Będzie gorąco! @WZRebel”.

» Stacja telewizyjna Challenge TV w Wielkiej Brytanii ogłosiła, że począwszy od stycznia 2017 roku nie będą emitować odcinków Impact Wrestling. Z pewnością ta informacja zasmuci wielu fanów TNA.

» WWE SmackDown Superstar Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla The Whig, w którym wypowiedziała się na temat dołączenia do WWE:

”Niby spełniłam największe życzenie mojej matki. Dołączyłam do Florida Championship Wrestling, a następnie spędziłam tam długi okres czasu na przygotowaniach do bycia tu gdzie teraz jestem. Ciężko mi to przychodzi na język, ale muszę się przyznać do tego, że w okresie pobytu w NXT(dawniej FCW) mogłam liczyć na pomoc ze strony aktualnej mistrzyni kobiet na SmackDown Becky Lynch”.