Czy Eva Marie wróci do WWE?

Choć nie ma oficjalnych informacji, Cultaholic donosi, że powrót byłej gwiazdy WWE Evy Marie może być bliski. Co więcej, pojawiają się plotki, że powrót Marie można nastąpić już na najbliższym RAW kończącym tegoroczny Draft.

W niedawnym wywiadzie, była członkini obsady Total Divas wyznała, że WWE zawsze będzie jej numerem jeden, a Vince McMahon, Stephanie McMahon i Triple H zaryzykowali jak na nikim wcześniej i dali jej szansę zostania supergwiazdą.

Również podczas tego wywiadu, Eva Marie powiedziała, że ma w WWE niedokończone sprawy. “Wyobrażam sobie mój powrót, mogłabym trochę zamieszać” – zakończyła czerwonowłosa zawodniczka.

Przypomnijmy, że Eva Marie podpisała kontrakt z World Wrestling Entertainment w 2013 roku. Po tym jak zakończyła przygodę w federacji 4 lata później, skupiła się na aktorstwie i występowaniu w reality show. Uruchomiła także swoje własne marki modowe, a także podcast “The Natalie Eva Marie Show”. Przez większość czasu trzymała się z dala od wrestlingu. Teraz chce do niego wrócić.

AKTUALIZACJA: PWInsider informuje, że Marie jest obecnie w Orlando i będzie też w Amway Center. Widziano ją w niedzielę przechodzącą testy medyczne, które były potrzebne, aby dziś wejść na arenę. Mówi się, że 36-letnia Marie i WWE doszli do porozumienia w sprawie powrotu w dniu 20 września. Nadal nie wiadomo, czy będzie to powrót ringowy, czy też zobaczymy ją w jakiejś innej roli.