Czy Eric Bischoff zaczął już pracę na SmackDown?, Powrotów legend i dawnych gwiazd WWE ciąg dalszy?, Nowy pretendent do tytułu Interkontynentalnego, Heavy Machinery vs The B-Team oraz Roman Reigns vs Drew McIntyre

» Spekulowano, że nowy dyrektor wykonawczy SmackDown Live, Eric Bischoff rozpocznie swoją pracę od tego tygodnia. Dave Meltzer na F4Wonline.com poinformował natomiast, że Bischoffa nie było nawet za kulisami. Nie miał on także żadnego wpływu na scenariusz ostatniego odcinka, zatem swoją pracę rozpocznie w późniejszym okresie. Możliwe, że dopiero od momentu startu SmackDown w telewizji FOX.

» A, skoro mowa o SmackDown w telewizji FOX, to wyciekły informacje jakoby WWE planowało odcinek z powrotami legend i dawnych gwiazd właśnie na pierwszy epizod niebieskiej tygodniówki w październiku. Jak wiemy, takie powroty zobaczymy na następnym RAW, jednak możliwe, że i na pierwszym SmackDown w telewizji FOX, WWE zdecyduje się na podobny krok.

» We wcześniejszym newspacku pisaliśmy o następnym przeciwniku dla Kofiego Kingstona, natomiast zdaje się, że poznaliśmy też nazwisko nowego pretendenta do tytułu Interkontynentalnego, który obecnie jest w posiadaniu Shinsuke Nakamury. Na ostatnim odcinku SmackDown, zobaczyliśmy taki o to zakulisowy segment:

Wiele więc wskazuje na to, że w najbliższym czasie zobaczymy starcie Shinsuke Nakamura vs Ali o tytuł WWE Intercontinental.

» Dark Matchem przed ostatnim SmackDown była walka tag teamowa, w której Heavy Machinery pokonali The B-Team. W Dark Matchu po 205 Live z kolei, Roman Reigns wygrał pojedynek z Drew McIntyrem.