Czy Daniel Bryan podpisze nowy kontrakt z WWE?, Trening Rondy Rousey przed SummerSlam, Roman Reigns vs Corey Graves, Nowi uczestnicy Battle Royal na gali All In

» Daniel Bryan w „Sam Roberts Wrestling Podcast” ujawnił, że zdecydował się zostać w WWE na dłużej, a co za tym idzie podpisać nowy kontrakt. Choć do tego jeszcze nie doszło, to tylko kwestia czasu. Zatem jak uspokaja swoich fanów Bryan, zobaczymy go jeszcze w ringu WWE.

» WWE dodało na swój oficjalny YouTube’owski kanał filmik prezentujący jak była mistrzyni UFC Ronda Rousey przygotowuje się do walki z Alexą Bliss, która odbędzie się podczas tegorocznego SummerSlam:

» Tutaj zaś WWE przypomina walkę Romana Reignsa z Coreym Gravesem, która miała miejsce jeszcze za czasów Florida Championship Wrestling:

» Brian Cage oraz Billy Gunn zostali ogłoszeni jako kolejni uczestnicy „Over Budget Battle Royal” podczas gali All In, która odbędzie się 1 września. Przypomnijmy, że zwycięzca tego starcia dostanie title shota o ROH Championship jeszcze tej samej nocy.