Czy CM Punk odpowiedział na tweeta Setha Rollinsa?, Problemy w najnowszym odcinku NWA Power – komentarz mistrza, AAA Mega Title Match podczas AEW Dark

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Backstage, CM Punk chwalił pracę, jaką wykonuje Renee Young podczas swojego pobytu w WWE. Następnie powiedział kilka ciekawych słów w kierunku aktora, Toma Arnolda, który za pośrednictwem Twittera wyjawił, że byłby w stanie zmierzyć się z nim w ringu. Oto wypowiedź Punka:

“Gdybym chciał coś ….. od Ciebie. Złapałbym Cię za język” – Ten komentarz nie miał w sobie cenzury, ale najciekawsza wypowiedź miała miejsce tuż po zakończeniu show:

“Nie wiem, czy mam już pracę, ale najwyraźniej nie możesz przeklinać i zrobić kilku rzeczy. Ale ja czuję się świetnie! Ponieważ muszę być sobą i muszę być brutalnie szczery w tym, co mówię i tak jest. I właśnie tak będzie wyglądał program WWE Backstage”.

Jak wiadomo CM Punk podpisał kontrakt z FOX, nie z WWE. Były WWE Champion wyjawił także, że nikt z WWE nie kontaktował się z nim odnośnie powrotu do firmy/do branży.

» Federacja NWA musiała wycofać swój ostatni odcinek NWA Powerrrr ze względu na komentarz udzielony przez Jima Cornette’a, który brzmiał następująco:

“Trevor Murdoch jest jedyną osobą, która może przypiąć z wiadrem smażonego kurczaka na plecach i jeździć skuterem po Etiopii. Trevor Murdoch powinien zająć się sobą”.

Po tym komentarzu obecny NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis wydał oświadczenie na Twitterze brzmiące następująco:

“To nie jest sposób przemawiania w imieniu NWA, absolutnie mówię to za siebie – uważam, że komentarz był kiepski i niepotrzebny. Całkowicie rozumiem reakcję wielu osób, którzy się zdenerwowali. Pracowałem naprawdę ciężko wraz z wieloma innymi osobami w zespole, aby marca znów coś znaczyła i nie chcę, aby NWA było popularne z tego powodu”.

“Przepraszam za nieodpowiednie uwagi oraz cieszę się, że zostały one szybko poprawione. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki odcinek #NWAPowerrr, który został przyćmiony przez coś takiego”.

» Federacja All Elite Wrestling za pośrednictwem Twittera poinformowała, że podczas przyszłotygodniowego odcinka AEW Dark odbędzie się starcie z udziałem Jacka Evansa oraz Kenny’ego Omegi, a na szali zostanie postawiony AAA Mega Championship. Pojedynek ten zostanie nagrany dzisiaj wieczorem w Indianapolis po zejściu z anteny “Dynamite”. Warto przypomnieć, że Kenny zdobył AAA Mega Title w październiku pokonując Reya Fenixa na Heroes Inmortales XIII. Będzie, to jego pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego.