Czy Andrade powróci do WWE NXT?, Bruce Prichard wspomina odejście Christiana z WWE do TNA, Lider Retribution chwalony przez byłego championa

» Wiele wskazuje na, to że obecny RAW Superstar Andrade wkrótce powróci do WWE NXT. Dziś z samego rana na oficjalnym profilu wrestlera na Twitterze pojawiło się wspólne zdjęcie z Zeliną Vegą. Wspomniana dwójka trzymała WWE NXT Championship zdobyty  w 2017 roku na TakeOver: War Games.

Portal PWInsider.com informuje,że w ubiegłym tygodniu Andrade odbył rozmowę z oficjelami WWE odnośnie powrotu do NXT. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy prośba wrestlera zostanie zaakceptowana. Z pewnością wiele osób chciałoby go zobaczyć w żółtym brandzie.

» Bruce Prichard powrócił do tworzenia nowych odcinków swojego programu “Something To Wrestle With”, w którym wyjawił, że w 2005 roku, Christian opuścił WWE i skorzystał z lepszych możliwości. Były WWE WHC zadebiutował w TNA w 2005 roku będąc mocno wyróżniającą się postacią we wspomnianej firmie.

Nie byłem zaskoczony odejściem Christiana z WWE, byłem rozczarowany. Ja byłem jedną z osób, którym udało się nawiązać kontakt z Christianem, ponieważ uważałem go za spory talent. Bardzo mi się podobała praca z nim. Wiedziałem, że czuł iż jest niedoceniany i musiał znaleźć nowe, lepsze miejsce.

To nie było coś, co nagle pojawił się. Christian otrzymał propozycję nowego kontraktu od WWE, jednak ją odrzucił. Chciał iść dalej, nie był zainteresowany takimi warunkami. Myślę, że był nieco sfrustrowany, więc wybrał możliwość samodzielnego zaprezentowania tego, co potrafi i chce zrobić. Christian chciał się rozwijać jako wykonawca i taką możliwość otrzymał w TNA.

» Członek Retribution T-BAR [Dominik Dijakovic] poinformował Christiana legendę WWE, że będzie bezpieczny przed kolejnymi atakami ze strony stajni.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> AEW DARK 13 Października 2020: Wyniki

Niniejszym udzielamy @Christian4Peeps nietykalność na najbliższe ataki #RETRIBUTION.

Christian w najnowszej odsłonie Busted Open Radio pochwalił przywódcę RETRIBUTION oraz pozostałych członków grupy.

Wiem, że dużo mówi się o RETRIBUTION i podoba mi się, to że Mustafa Ali jest przywódcą grupy. Uważam, że Ali posiada wielki potencjał, który nie był odpowiednio wykorzystywany. Tak naprawdę nie mieliśmy okazji zobaczyć kilku warstw jego osobowości. On jest interesującą postacią, stale się rozwija i opiera na tym, co daje mu największą możliwość. Wszyscy ciężko pracują i starają się wykorzystać nadarzającą okazję, on właśnie to robi i doskonale sobie radzi.