Czy Alexa Bliss pojawiła się na RAW?, Brock Lesnar trenuje zapaśników w Minnesocie, Rocznica debiutu The Wyatt Family w WWE

» WWE Women Alexa Bliss nie pojawiła się na zapleczu podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, ponieważ wciąż zmaga się z chorobą, ale na szczęście jej występ na Extreme Rules nie jest zagrożony. Alexa stanie przed szansą na zdobycie SmackDown Women’s Championship w starciu z Bayley, jednak jej szanse na zdobycie tytułu mistrzostwa są bardzo małe. Alexa oraz Braun zostali zastąpieni przez Barona Corbina i Nikki Cross na California Pizza Kitchen, gdzie miała miejsce zbiórka na fundację Connor’s Cure.

» Były WWE Universal Champion Brock Lesnar pojawił się na treningu zapaśników z University of Minnesota. Na poniżej zamieszczonych zdjęciach widać Brocka powracającego do swojej macierzystej uczelni:

„Żadna inna szkoła nie ma zaszczytu, aby powitać legendę #Gophers i międzynarodową supergwiazdę #BrockLesnar z powrotem w Minneapolis. W styczniu Brock niespodziewanie pojawił się z wizytą w drużynie zapaśniczej, gdzie pracował z najlepszymi talentami”.

» Wczoraj minęło sześć lat od debiutu The Wyatt Family na odcinku WWE Monday Night RAW, który odbył się 8 lipca 2013 roku. W swojej pierwszej walce Bray Wyatt, Erick Rowan i Luke Harper pokonali Kane’a pozostawiając go pobitego na ringu. Na Twitterze pojawił się wpis Braya, na który zareagował SmackDown Tag Team Champion Rowan w następujący sposób: