Czwarty komentator na SmackDown Live, Solomon Crowe na temat przygody z WWE, Big Van Vader uczestniczył w wypadku samochodowym, Bayley o wycieczce po Europie, Spotkanie Dixie Carter z rosterem TNA, Kevin Nash obecny na eventach MCW

» WWE wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że na SmackDown Live będziemy mieli aż czterech komentatorów:

”Tom Phillips dołączy do komentatorów na SmackDown Live. Tak więc zasili on: Mauro Ranallo, Davida Otunge oraz JBL’a. W każdy wtorek będziemy mogli obserwować współpracę czterech mężczyzn w sieci WWE Network. Tom Phillips zadebiutował w WWE NXT w 2012 roku”.

» Były WWE NXT Superstar Solomon Crowe(Sami Callihan) udzielił wywiadu dla WZ Weekly, w którym wypowiedział się na temat odejścia z NXT i szczęścia jakiego zaznał na scenie niezależnej:

”Przede wszystkim nigdy nie będę żałował tego co zrobiłem. Znamy się od lat. W ciągu mojej długoletniej przygody z wrestlingiem wykonałem kilka śmiałych wyborów, z których jestem dumny i nigdy nie miałem żadnych poważniejszych problemów związanych z nimi. Obecnie tworzę własną przyszłość. Nie jestem wrestlerem, który zadowoli się wypłatą oraz byciem na drugim miejscu. Chcę być najlepszy. Jeśli kiedyś wrócę do WWE, to się ucieszę, ale jeśli nie to przecież nie umrę z tego powodu”.

» Były WCW World Champion Leon White znany jako Big Van Vader za pośrednictwem twittera opublikował kilka wpisów dotyczących wypadku samochodowego, w którym uczestniczył. Vader również dodał, że przez co najmniej 35 minut był nieprzytomny:

» Tom Feaheny przeprowadził wywiad z byłą mistrzynią WWE NXT Women’s Bayley, która wypowiedziała się na temat tournee po Wielkiej Brytanii:

”To jest mój czwarty wyjazd do Wielkiej Brytanii. Pierwszy raz w życiu pojawiła się we Francji, Austrii oraz w Niemczech, dzięki czemu jest to jeszcze bardziej ekscytujące przeżycie, ponieważ mogę odkrywać nowe ciekawe miejsca w Europie”.

» Federacja Total Nonstop Action zorganizowało wczoraj spotkanie ze swoim rosterem, podczas którego Dixie Carter potwierdziła, że Eric Nordholm z Anthem Media dołączy do zarządu, a współpraca z nim nawiązana jest wielką szansą zarówno dla TNA jak i Fight Network.

» Federacja MCW wydała oficjalne oświadczenie dotyczące pojawienia się Kevina Nasha na jednym z eventów:

”Kevin Nash pojawi się w tym tygodniu na eventach MCW w Waldorf oraz Frederick. MCW Pro Wrestling kontynuuje (Autumn Armageddon) dzięki czemu w piątek 11 listopada w Unique Sports Academy w Waldorf gościem specjalnym będzie Kevin Nash. Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk jakie zobaczymy podczas tego eventu:

– Lio Rush & Jason Kincaid vs. The Dixon Line (Joe Keys & Rob Locke)
– The Rock N’ Bowl Express vs. The Hell Cats vs. The Punk Rock All-Stars
– MCW Tag champions The Ecktourage w/ Kevin Eck vs. Bruiser & Rayo
– Oprócz nich pojawią się takie gwiazdy jak: MCW Pro Wrestling champion Drolix, MCW Rage TV champion Ken Dixon, Renee Michelle, Kimber Lee, Brandon Scott, Sean Carr, Sean Studd i wiele więcej”.