Cztery walki na NXT Takeover?, Jak wygląda szyja Williama Regala?, Powrót Jasona Jordana

» Począwszy do NXT Takeover: War Games, organizacja wprowadza dużą zmianę jeśli chodzi o kartę walk. Mianowicie jak informuje F4WOnline’s Daily Update, zamiast pięciu walk, mają być zaledwie cztery. Wiele wskazuje jednak na to, że zmiana ta będzie jednorazowa i ma ona dotyczyć tylko najbliższego Takeover. Ma być to spowodowane długością War Games Matchu oraz pojedynkiem two-out-of-three falls pomiędzy Shayną Baszler a Kairi Sane, który również będzie trwał długo.

» Z kolei Generalny Manager NXT – William Regal opublikował za pośrednictwem Twittera zdjęcie rentgenowskie przedstawiające jego szyję po ostatnim zabiegu. Weteran ringu chciałby aby była to przestroga dla wszystkich.

» Dobrą wiadomość przekazał natomiast Jason Jordan. Jak wiemy, gwiazda RAW pauzuje od wielu miesięcy z powodu kontuzji. Na Twitterze dał jednak sygnał, że wszystko stoi na dobrej drodze do powrotu:

„Jestem gotowy do ataku w tym tygodniu i dokonania ogromnego postępu! Staram się nie spuszczać oka z nagrody i spoglądać na dużą scenę. Cały czas jestem na dobrej drodze do odzyskania sił i jestem bardzo optymistycznie nastawiony, aby wrócić tam gdzie moje miejsce!”

Czekacie na powrót Jordana? Dajcie znać w komentarzach! 😉