Cztery gwiazdy WWE nominowane do Teen Choice 2016, Były WWE World Heavyweight Champion za kulisami NXT Takeover: The End, Nowe koszulki Golden Truth, Powrót Nikki Bella

» Cztery gwiazdy World Wrestling Entertainment – John Cena, Roman Reigns oraz The Bella Twins zostali nominowani do tegorocznego plebiscytu Teen Choice. Były 15-krotny mistrz WWE świata wagi ciężkiej – John Cena oraz obecny mistrz – Roman Reigns znaleźli się w nominacjach do sportowca roku. Oprócz gwiazd WWE głosować można także na Kobe Bryanta, Stephena Curry, Peytona Manninga oraz Cristiano Ronaldo. Siostry Bella – Brie i Nikki również znalazły się w nominacjach sportowych, z tym, że oczywiście jako płeć żeńska. Ich ‚przeciwnikami’ w głosowaniu są Simone Biles, Alex Morgan, Danica Patrick, Ronda Rousey oraz Serena Williams. Głosy można oddawać do 23 czerwca na oficjalnej stronie Teen Choice, z tym, że głosowanie otwarte jest jedynie dla Stanów Zjednoczonych. Ceremonia Teen Choice Awards 2016 odbędzie się 31 lipca i będzie transmitowana przez telewizję FOX.

» PWInsider donosi, iż Daniel Bryan był obecny za kulisami gali NXT Takeover: The End. Gdyby tak rzeczywiście było, byłoby to pierwsze pojawienie się Bryana na backstage’u WWE od momentu jego pożegnalnego speechu na RAW 8 lutego.

» W oficjalnym sklepie internetowym WWE można już zakupić t-shirty tag teamu Golden Truth, który reprezentują rzecz jasna R-Truth i Goldust:

» Tymczasem obecna dziewczyna Johna Ceny, a także była mistrzyni Div – Nikki Bella potwierdziła w Internecie informację, iż po powrocie na ring będzie musiała zrezygnować ze swojego dotychczasowego finishera. Mowa oczywiście o Rack Attack. Dodała jednak przy tym, że może uda jej się powrócić już pod koniec lipca.