Czołowy writer WWE RAW zwolniony, Na czym polega zasada „Wild Card” wprowadzona przez Vince’a McMahona?, Zapowiedź następnego NXT Takeover

» Według Pro Wrestling Sheet oraz Fightful czołowy writer WWE RAW – Ryan Callahan został zwolniony z federacji w zeszłym tygodniu. Pracę u Vince’a McMahona zaczął w grudniu 2016 roku. Ponoć Callahan bardzo często miał spięcia z wiceprezesem WWE do spraw kreatywnych – Davidem Kapoorem (Ranjinem Singh), który ma o wiele lepszą pozycję w federacji.

» Ostatnie Monday Night RAW rozpoczęło się od segmentu w którym Vince Mcmahon przedstawia zasadę „Wild Card”. W praktyce pozwala to trzem (a jak się później okazało czterem) zawodnikom ze SmackDown występować także na RAW i na odwrót. I tak o to walką wieczoru wczorajszego RAW było starcie Kofiego Kingstona z Danielem Bryanem. Zasada ta będzie stosowana co tydzień.

» Triple H za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że 25 impreza spod szyldu Takeover odbędzie się 1 czerwca w Webster Arena w  Bridgeport. Informację tę podał także nasz reprezentant w NXT – Babatunde: