Członek The Young Bucks kontuzjowany, Brat Dolpha Zigglera aresztowany, Sexy Star opowiada o Lucha Underground i walce z Mariposá, Melissa Santos z LU w WWE? Nowy konferansjer dla Del Rio?

» Lucha Underground star Sexy Star udzieliła wywiad, w którym wypowiedziała się na temat federacji oraz walki z Mariposá:

Co sadzisz na temat LU:
Nagrodą za czas poświęcony, pasje oraz zaangażowanie są moje występy dla federacji Lucha Underground. Przedstawiciele LU uwierzyli ze mnie za co jestem im bardzo wdzięczna. Czuje się tam bardzo dobrze chociażby dlatego, że kobiecy wrestling jest traktowany na równi z męskim. Obecnie jestem jedna z największych gwiazd w tej federacji.

Opowiedz nam o swoi ”No Mas”matchu z Mariposá:
Pojedynek z Mariposá jest najlepsza rzeczą jaka mnie spotkała w dotychczasowej karierze. Ten pojedynek uświadomił wszystkim na jak wysokim poziomie obecnie stoi kobiecy wrestling. To nie drapanie się i pozowanie, która z Pan jest piękniejsza, ale my jesteśmy prawdziwymi gladiatorkami, wojowniczkami, które są gotowe zrobić wszystko tylko po to aby odnieść zamierzony sukces.

» Z najnowszych doniesień wynika, ze federacja World Wrestling Entertainment wciąż wyraża chęć zakontraktowania spikerki Lucha Underground, Melissy Santos, ale nadal występują pewne problemy z porozumieniem się miedzy obiema stronami. Według wielu źródeł jej rola polegała by na byciu osobistym konferansjerem Alberta Del Rio, czyli zastępstwo za Ricardo.

» Ryan Satin z portalu ProWrestlingSheet poinformował, że Superstar Ring of Honor oraz jeden z członków drużyny The Young Bucks Nick Jackson nabawił się urazu zebra podczas środowego six tag team matchu, gdzie wspólnie z Mattem i Kennym Omega mierzyli się z Michaelem Elginem, Hiroshi Tanahashi i Yoshim Tatsu. Nick pauzować będzie przez najbliższych 8 tygodni.

» Donald Nemeth, brat WWE Superstar Dolpha Zigglera został aresztowany przez policje i zarzucono mu popełnienie przestępstwa kwalifikującego się pod morderstwo, porwanie oraz napad śmiertelny Joshua Mascola. Donald jednak nie przyznał się do zarzutów postawionych przez sąd.