Co czeka nas w NXT?, Stephanie McMahon o powrocie na ring, Walka zawodników SmackDown na live evencie RAW oraz więcej…

» W dzisiejszym odcinku NXT zobaczymy starcia nagrane przed Takeover: Chicago. Będą to:

  • Aleister Black vs Curt Hawkins
  • The Velveteen Dream” Patrick Clark vs. Adept NXT
  • Wesley Blake vs Drew McIntyre

» Stephanie McMahon w rozmowie z „The Sun” wypowiedziała się ostatnio na temat jej ewentualnego powrotu do ringu:

„Absolutnie, kocham występy w ringu. Zaszczytem jest tam wejść i przebywać z innymi performerami a nawet brać udział w walce i opowiedzieć jej historię. Niekoniecznie jestem w tym najlepsza, ale uwielbiam tam przebywać. Jeśli kiedykolwiek będzie możliwość uczynienia tego i pomocy komuś, to chętnie znów zawalczę.”

» 7 lipca br. w Madison Square Garden odbędzie się live event RAW, jednakże co ciekawe został na nim zabookowany jeden pojedynek reprezentantów SmackDown. Mianowicie będzie to starcie Shinsuke Nakamury z Dolphem Zigglerem. Dla Japończyka będzie to debiut w najpopularniejszej arenie świata.

» Mojo Rawley wziął ostatnio gościnny udział w teledysku. W poniższym materiale scena z jego udziałem zaczyna się od minuty 1:35. Główną rolę gra w nim dobry przyjaciel Rawley’a – Rob Gronkowski:

» Na oficjalnej stronie internetowej WWE pojawiła się ankieta w której fani mogą głosować czyją figurkę chcieliby zobaczyć. Do wyboru są cruiserzy – Lince Dorado, Gran Metalik oraz Akira Tozawa. Wyniki zostaną ujawnione w późniejszym terminie, głosować można POD TYM linkiem.