Crazzy Steve odchodzi z Impact Wrestling, Gimmick Low ki w Impact Wrestling, Christina Von Eerie w Impact Wrestling, Co z tytułem GFW Women’s? i wiele więcej…

» Były TNA Tag Team Champion Crazzy Steve za pośrednictwem Twittera ogłosił o swoim odejściu z Impact Wrestling. Warto dodać, że w federacji zadebiutował w kwietniu 2014 roku:

» We wczorajszych newsach informowaliśmy o tym, że do federacji Impact Wrestling powrócił Low Ki, który według portalu PWInsider.com dwa tygodnie temu podpisał kontrakt z federacją, w której będzie występował jako ‚hitman’. Low Ki podczas powrotu został nowym X-Division Championem.

» Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling Karen Jarrett ogłosiła, że federacja Global Force Wrestling została połączona z Impact Wrestling dzięki czemu w przyszłym tygodniu odbędzie się starcie z udziałem Global Force Wrestling Women’s Champion Christiną Von Eerie z Avą Storie. Portal PWInsider.com donosi, że Von Eerie podpisała kontrakt z Impact.

Tej samej nocy pojawił się Jeremy Borash, który ogłosił, że wkrótce pojawi się jeden z uczestników gali TNA Victory Road z 2005 roku. Kto według Was mógłby powrócić do federacji Impact Wrestling?