Coronavirus problemem podczas tapingu WWE NXT UK, Czy powróci drużyna Black & Ricochet?, AJ Styles wyróżniony przez PWI

» Jeden z korespondentów WrestlingInc poinformował, że na wczorajszych tapingach WWE NXT UK w Coventry Skydome Arenie w Coventry pojawiło się około 850 fanów. Jeżeli ta liczba jest poprawnie oszacowana, to będziemy mieć do czynienia z najmniejszą widownią WWE NXT w Wielkiej Brytanii. Wszystko spowodowane jest szerzącą się epidemią Coronavirusa.

» WWE Superstar Aleister Black za pośrednictwem Twittera pochwalił swojego byłego tag team partnera Ricocheta. Jeden z użytkowników Twittera stwierdził, że Black oraz Ricochet posiadają wielki potencjał, aby stać się jedną z największych drużyn wszechczasów:

Nie mogłem prosić o lepszego tag team partnera. Staraliśmy się, aby to zadziałało. Jesteśmy różnymi osobami zarówno w życiu osobistym, jak i na ringu, ale mimo wszystko stworzyliśmy coś fajnego. Spotkanie z takimi facetami, jak The Revival, The Bar, The Usos oraz The Hardy było niesamowitą nauczką.

Warto przypomnieć, że Black oraz Ricochet odnieśli sukces podczas pobytu w WWE NXT wygrywając 2019 Dusty Rhodes Tag Team Classic w finale pokonując The Forgotten Sons.

» WWE RAW Superstar AJ Styles otrzymał miano Wrestler of the Decade przez Pro Wrestling Illustrated oraz czytelników.

Poniżej przedstawiamy wywiad, który przeprowadzili redaktorzy PWI z AJ Stylesem na temat otrzymania nagrody. Warto nadmienić, że w tym roku były mistrz US ma zmierzyć się z The Undertakerem podczas WrestleManii 36.