Córka The Rocka w WWE, Czego żądają The Revival?, Gwiazda WWE usunęła konto na Twitterze, Nowy Hall of Famer Impact Wrestling

» WWE poinformowało o podpisaniu kontraktu z Simone Johnson, córką The Rocka. 18-latka zacznie treningi w Performance Center mające na celu przygotowanie jej do debiutu w NXT. Ma ona szansę stać się pierwszą gwiazdą czwartego pokolenia w WWE.

» The Revival już dwukrotnie mieli poprosić WWE o odejście z federacji. Prośby zostały jednak odrzucone, a Dash Wilder i Scott Dawson nie zgodzili się pierw na ofertę 500,000 dolarów rocznie, a potem 700,000 dolarów rocznie. Wszystko więc wskazuje na to, że popularny tag team z dniem końca ich obecnego kontraktu, opuści WWE. Ten wygasa w kwietniu, jednak sprawa komplikuje się przy Wilderze, któremu z powodu kontuzji, kontrakt może zostać przedłużony o 10 tygodni. Ostatnio Scott Dawson opublikował na Twitterze ciekawego tweeta:

“Nie proszę o bycie mistrzami. Chcę po prostu kreatywnej kontroli.” – napisał.

» Warto przy okazji wspomnieć, że Dash Wilder postanowił usunąć swoje konto na Twitterze. Jakie są tego przyczyny, na razie nie wiemy.

» Podczas niedzielnych tapingów Impact Wrestling ogłoszone zostało, że Ken Shamrock zostanie wprowadzony do Hall of Fame podczas październikowej gali Bound For Glory. Shamrock to były mistrz NWA-TNA World Heavyweight oraz Hall of Famer UFC. W holu sław Impact są już natomiast takie gwiazdy jak Sting, Kurt Angle, Jeff Jarrett, Earl Hebner, Gail Kim, Team 3D oraz Abyss.