Cody Rhodes wkrótce powróci do WWE?, Mniejsza rola Vince’a McMahona w WWE Hall of Fame, Czy obejrzymy reunion DIY w NXT?

» Wciąż nie wiadomo jak wyglądać będzie przyszłość Cody’ego odnośnie jego występów zarówno w federacji Ring of Honor jak i New Japan Pro Wrestling. W ostatnim czasie wrestler wielokrotnie powtarzał, że być może zmieni się jego rola w biznesie, a wczoraj wspomniał iż nie pojawi się na evencie ROH/NJPW G1 Supercard. To wydarzenie odbędzie się podczas weekendu z WrestleManią 35, co może świadczyć o jego potencjalnym powrocie do WWE.

» Prezes WWE Vince McMahon, to osoba, która wybiera gwiazdy jakie zostaną wprowadzone do WWE Hall of Fame i nikt nie może zmienić jego decyzji. W ostatnim czasie WWE wysłało ankietę do niektórych abonentów sieci WWE Network z bardzo interesującą treścią dotyczącą wyboru gwiazd, które mogą znaleźć się w alei sław. Jak wiadomo każdy będzie mógł wybrać takie postacie jak The British Bulldog, Chyna, Brian Pillman i wiele więcej.

» Johnny Gargano był jednym z największych babyface’ów w WWE NXT, ale w tym tygodniu to się zmieniło, ponieważ mogliśmy zaobserwować segment, w którym zaatakował Aleistera Blacka. Wydaje się, że taka sytuacja spodobała się jego dawnemu tag team partnerowi, który w następujący sposób skomentował ostatnie wydarzenie: