Cody Rhodes poza WWE, Charakter Setha Rollinsa, Emerytura Heyman’a

» Jak poinformował Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera, poprosił on o zwolnienie z WWE. W kolejnym tweecie zapowiedział, że odniesie się w większym stopniu do tej sprawy już niedługo.

» Jim Ross w jednym z wpisów na swoim blogu stwierdził, że kiedy Seth Rollins powróci do akcji po swojej kontuzji, to z pewnością zostanie ciepło przywitany przez fanów, którzy chcą oglądać go w ringu. JR dodał jednak, że dla utalentowanego zawodnika, to nie będzie problem aby niejako zdradzić fanów i złamać im serca. Oznacza to tyle, że były WWE World Heavyweight Champion  może powrócić zarówno jako dobry jak i zły charakter.

» Dzisiaj, 22 maja swoje 35 urodziny. Byłemu WWE World Heavyweight Championowi, który obecnie znajduje się na sportowej emeryturze z powodu kontuzjii życzymy spełnienia pomimo ciężkiego rozstania z życiową pasją. 🙂

» Jeden z fanów Paul’a Heyman’a w swoim tweecie bardzo chwalił ciężką prace Paul’a , przez którą tak dużo osiągnął. Na koniec fan poprosił Heyman’a aby nigdy nie odchodził na emeryturę. Heyman odpowiedział mu dosyć niejednoznacznie, gdyż stwierdził, że zastanawia się jak dobrze odejść na emeryturę.

» Pozytywne wieści dochądzą nas z Tweetera Divy WWE Naomi. Po tym jak kilka tygodni temu zerwała ona ścięgno w kolanie, co wykluczyło ją z akcji zawodniczka poinformowała, że wróciła do pracy i ma nadzieje, że lekarze pozwolą jej już występować w ringu.