Cody Rhodes o potencjalnych transferach do AEW. Czy Miro, Rey Mysterio i Tessa Blanchard zostaną “All Elite”?

AEW Executive Vice President Cody Rhodes w rozmowie z Marcem Raimondi z ESPN wypowiedział się na temat potencjalnych transferów do AEW. Wypowiedź ta miała miejsce jeszcze przed debiutem Matta Cardony na ostatnim Dynamite.

Miro | Matt Cardona:

“Myślę, że jest dwóch wolnych agentów, którzy są na radarze wielu ludzi. To Miro (Rusev) i Matt Cardona (Zack Ryder). Oczywiście, Ci wolni agenci powinni być na każdym radarze. Oni generują pieniądze. Mają doświadczenie telewizyjne oraz ogólne. Doskonale znają szatnię. Zalety znacznie przewyższają wady. To dwaj świetni wolni agenci. Nie posunę się tak daleko, aby stwierdzić, że jeśli miałbym kogoś zakontraktować to byłaby właśnie ta dwójka, ale myślę, że są naprawdę świetnymi wolnymi agentami. Jeśli mają pasję do pro wrestlingu, nadal będą odnosić sukcesy.”

Kurt Angle:

“Kurt jest niesamowity. Miałem trzy walki z nim, kiedy opuściłem WWE. To bardzo wyjątkowy wrestler, ale nie jestem pewien, czy chce to robić dalej.”

Rey Mysterio:

“Dla mnie, największy luchador wszechczasów, bez dwóch zdań. Ma tu przyjaciół, m.in. Jericho. Nie boi się podróżować, nie jest osobą z jednej firmy. Myślę, że Rey wciąż ma wiele do zaoferowania w zakresie wrestlingu. Być może ktoś teraz z nim o tym rozmawia? Nigdy nie wiadomo.”

Tessa Blanchard:

“Nie wiem zbyt wiele o jej obecnej sytuacji z Impact. Tully, jej ojciec, jest w AEW. To bardziej Kenny Omega, Brandi i Tony wyrzeźbili rosnącą i ewoluującą dywizję kobiet. Oni mogliby mieć więcej do powiedzenia w tej sprawie. Była częścią All In, a każdy kto był częścią All In, ma swoje miejsce w moim sercu. Na poziomie osobistym, zawsze chcę, aby wszyscy wrestlerzy drugiego i trzeciego pokolenia mieli jak najlepsze doświadczenie. Ma dużo, dużo talentu. Jestem pewien, że Kenny, Brandi i Tony już o tym rozmawiali.”